Jak ho odpálkowat

28. července 2008 v 20:55 | Mischel |  Rady
1. Nejmírněji: mám přítele
Tento postup je nejvíc obvyklý, nejvíc zabírá a ani ho moc nebolí. Je tu ale jeden zádrhel! Dotěra někdy nepochopí, že prostě na tvého kluka nemá, a snaží se mu tě přebrat. A když sis kluka vymyslela, jen aby ses protivy zbavila, těžko mu vysvětlíš, jak to, že se ten tvůj "vysoký svalovec, na kterého si má dávat pozor" vedle tebe neobjevuje. Nemusíš mu hned říkat, že máš přítele, ale zmiň se někdy třeba o jistém Michalovi a dejte s kámoškami jeho jméno do oběhu. "No, tam jsem byla s Michalem, Michal říkal..." Za chvíli bude na to jméno alergický.
Úspěšnost odpálkování: 90%

2.Drsněji: mám přítelkyni
Pozor! Spoustu kluků lesbicky zaměřené holky přitahují a tím víc se ho nezbavíš. Navíc hrozí, že začne obtěžovat i tvou kámošku. Nejhorší případy si můžou vsugerovat, že jim o přítelkyni říkáš proto, abys je poškádlila, a že je tudíž ve skutečnosti opravdu miluješ! Zkus napřed zjistit, jak se k lesbičkám staví, třeba vyšli kamaráda, aby si s ním zašel na pivo a zeptal se. Musí to být ale spolehlivý kámoš a nesmí tě prozradit. Jinak se ho už nezbavíš.
Úspěšnost odpálkování: 45%

3.Nejdrsněji: nejsi můj typ
Nikdo neslyší rád, že pro toho druhého není přitažlivý. Jestli zvolíš tento způsob, jdi za ním a řekni: "Víš, docela jsem o tom přemýšlela, jestli bych s tebou mohla chodit, ale myslím, že bysme si nerozuměli. Nejsi můj typ. Tím nechci říct, že jsi ošklivý, spoustě holek se líbíš, ale... Asi by to nešlo." Neurazíš ho a přitom řekneš, co máš na srdci. Pokud má v sobě nějakou hrdost, vezme to. Jestli je to beznadějný případ, tak to máš těžké. Přistup k poslední možnosti.
Úspěšnost odpálkování: 70%

4.Extradrsně: už mi dej pokoj!
Tato možnost je vyhrazena pro rebelky, které si neberou servítky a je jim celkem fuk, co to s "nápadníkem" udělá. Musel by být padlý na hlavu, aby po slovech: "Hele, fakt to nemá cenu. Soustřeď se jinam," ještě něco zkoušel. Někdy je ticho po pěšině, jindy se z něho ale stane tvůj nejhorší nepřítel. Zhrzený nápadník tě může začít pomlouvat na každém kroku. To chce klid. Ti, kteří vědí o důvodu, se tomu zasmějí, no a ti ostatní... na to přijdou taky. Jestli je to hromádka neštěstí, použij radši jiný způsob. Vlezlý frajírek ale potřebuje lekci.
Úspěšnost odpálkování: 99%


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama